AIR FREIGHT OFFICE

Anna Ostrowska

AIR FORWARDER
Tel. +48 607 225 938
Tel. +48 022 270 1434
Mail: annao@pekao.pl

Paweł Sejlis

AIR FORWARDER/CUSTOMS AGENT EXPORT
Tel. +48 603 919 539
Mail: p.sejlis@pekao.pl

SEA&RAIL FREIGHT OFFICE

Hanna Szuca

OFFICE MANAGER
Tel. +48 661 423 226
Mail: h.szuca@pekao.pl

Piotr Wąsik

SEA FORWARDER
Tel.+48 607 222 507
Mail:p.wasik@pekao.pl

Agata Sochacka

SEA&RAIL FORWARDER
Tel.+48 663 303 600
Mail: a.sochacka@pekao.pl

ROAD FREIGHT OFFICE

JEREMIASZ KORNAT

BDM- Road Freight
Tel. +48 887 134 009
Mail: j.kornat@pekao.pl

Marcin Narożnik

Forwarder
Tel. +48 697 350 026
Mail: m.naroznik@pekao.pl

Customs Agency

Sylwester Kurach

Agency Director
Tel. +48 603 580 899
Mail: s.kurach@pekao.pl

Marcin Zarajczyk

Deputy Director
Tel. +48 505 718 248
Mail: m.zarajczyk@pekao.pl

Witold Bucholc

Customs Agent
Tel. +48 667 635 974
Mail: w.bucholc@pekao.pl

Sebastian Szymkowski

Customs Agent
Tel. +48 887 134 004
Mail: s.szymkowski@pekao.pl

Temporary Bonded Warehouse

Rafał Przybylski

Warehouse manager
Tel. +48 605 562 036
Mail: r.przybylski@pekao.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.