Odkryj nasze możliwości i sieć

Spedycją Morska zajmujemy się od 1996 roku i nasz zespół to fachowcy, którzy zapewnią Państwu terminową i bezpieczną dostawę wszelkich rodzajów kontenerów we wskazane miejsce. Świadczymy kompleksowe usługi zarówno w zakresie pełnych ładunków kontenerowych (FCL) jak i drobnicowych ładunków kontenerowych (LCL).

Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę w systemie „door to door”  a dzięki współpracy wewnątrz firmy wspomóc Państwa w zakresie celno-skarbowym. Obsługujemy przewóz ładunków neutralnych, jak i niebezpiecznych, oraz wymagających utrzymywania stałej temperatury na czas transportu. Transport kontenerów z towarami niebezpiecznymi lub wymagającymi stałej temperatury nie jest dla nas czymś nowym.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz poniżej lub kontakt telefoniczny.

Co nas wyróżnia?

Znany na całym świecie z naszej zdolności do obsługi najdrobniejszych szczegółów szczególnych potrzeb logistycznych i spedycyjnych naszych klientów, zespół Pekao Cargo zajmuje się całą Twoją logistyką.

Pakowanie
i przechowywanie
Usługi
magazynowania
Transport
Lądowy
Usługi
Logistyczne

Zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę email lub kontakt telefoniczny

Spedycja morska

Tel. 661 423 226

Mail: sea@pekao.pl

Spedycja morska - zapytanie

  Wymiary towaru: dł/szer/wys (CM)

  Towar piętrowalny

  Towar niebezpieczy

  Bezpieczne

  Korzystasz z naszego doświadczenia w dostarczaniu skutecznych rozwiązań do złożonych globalnych łańcuchów dostaw największych światowych korporacji.

  Szybka dostawa

  Korzystasz z każdej innowacji, bez względu na to, czy dotyczy ona prostego rozszerzenia naszych produktów, czy oznacza rozwój w zakresie magazynowania.

  24/7 Wsparcie

  W Pekao Cargo znajdziesz zespół wyjątkowego wsparcia, który jest gotowy do zastosowania swojej pasji do rozwiązań wspierających Twój biznes.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.