Biuro Spedycji Lotniczej

Anna Ostrowska

Spedytor Lotniczy
Tel. 607 225 938
Tel. 022 270 1434
Mail: annao@pekao.pl

Paweł Sejlis

Spedytor Lotniczy/Agent Celny Exp.
Tel. 603 919 539
Mail: p.sejlis@pekao.pl

Biuro Spedycji Morskiej i Kolejowej

Hanna Szuca

Kierownik Biura
Tel. 661 423 226
Mail: h.szuca@pekao.pl

Piotr Wąsik

Spedytor Morski
Tel.607 222 507
Mail:p.wasik@pekao.pl

Agata Sochacka

Spedytor Morski i Kolejowy
Tel.663 303 600
Mail: a.sochacka@pekao.pl

Biuro Spedycji Drogowej

Jeremiasz Kornat

BDM- Road Freight
Tel. +48 887 134 009
Mail: j.kornat@pekao.pl

Marcin Narożnik

Spedytor
Tel. 697 350 026
Mail: m.naroznik@pekao.pl

Agencja Celna

Sylwester Kurach

Dyrektor Agencji
Tel. 603 580 899
Mail: s.kurach@pekao.pl

Marcin Zarajczyk

Z-ca Dyrektora
Tel. 505 718 248
Mail: m.zarajczyk@pekao.pl

Witold Bucholc

Agent Celny
Tel. 667 635 974
Mail: w.bucholc@pekao.pl

Sebastian Szymkowski

Agent Celny
Tel. 887 134 004
Mail: s.szymkowski@pekao.pl

Magazyn Czasowego Składowania

Rafał Przybylski

Kierownik Magazynu
Tel. 605 562 036
Mail: r.przybylski@pekao.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.