Odkryj nasze możliwości i sieć

Od początku naszej działalności świadczymy usługi transportu lotniczego w zakresie importu i eksportu – to już niespełna 30 lat. Będąc członkiem założycielem sieci WIN – Worldwide Independent Network, jak również korzystając z siatki niezrzeszonych agentów na świecie, jesteśmy w stanie zoptymalizować czasowo i finansowo każdą przesyłkę i zaoferować rozwiązanie „door to door” z najdalszego lub do najdalszego zakątka globu. Nasz zespół to osoby o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu, którzy zawsze chętnie pomagają klientom bezstresowo przebrnąć przez wszystkie etapy organizacji transportu. Do każdej przesyłki podchodzimy z pasją i najwyższą starannością, a każda oferta jest szyta na miarę. Organizacja transportu towarów niebezpiecznych nie stanowi dla nas przeszkody, to tylko kolejne wyzwanie.

spedycja lotnicza usługi transportu lotniczego, zakres import / eksport
spedycja lotnicza usługi transportu lotniczego, zakres import / eksport
TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE
 • usługi transportu lotniczego, zakres import / eksport
 • 30 lat na rynku
 • Członek i założyciel WIN – Worldwide Independent Network
 • przesyłki w formacie „door to door”

Co nas wyróżnia?

Znany na całym świecie z naszej zdolności do obsługi najdrobniejszych szczegółów szczególnych potrzeb logistycznych i spedycyjnych naszych klientów, zespół Pekao Cargo zajmuje się całą Twoją logistyką.

Pakowanie
i przechowywanie
Usługi
magazynowania
Transport
Lądowy
Usługi
Logistyczne

Zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę email lub kontakt telefoniczny

Spedycja lotnicza

Tel. 022 270 1434

Mail: air@pekao.pl

Spedycja lotnicza - zapytanie

  towar piętrowalny

  towar niebezpieczny

  dodatkowe ubezpieczenie

  Towar podwójnego zastosowania

  Bezpieczne

  Korzystasz z naszego doświadczenia w dostarczaniu skutecznych rozwiązań do złożonych globalnych łańcuchów dostaw największych światowych korporacji.

  Szybka dostawa

  Korzystasz z każdej innowacji, bez względu na to, czy dotyczy ona prostego rozszerzenia naszych produktów, czy oznacza rozwój w zakresie magazynowania.

  24/7 Wsparcie

  W Pekao Cargo znajdziesz zespół wyjątkowego wsparcia, który jest gotowy do zastosowania swojej pasji do rozwiązań wspierających Twój biznes.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.