Odkryj nasze możliwości i sieć

Spedycja koleją zajmujemy się od kilkunastu lat dzięki kontaktom w wieli krajach możemy zaoferować najlepsze rozwiązania, które mogą być alternatywą zarówno czasową jak i finansową dla transportu morskiego. Oferujemy Państwu możliwość ubezpieczenia towaru na czas transportu, co może uchronić przez niepożądanymi skutkami.

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa „door to door” zarówno dla przesyłek kontenerowych (FCL) jak i drobnicowych (LCL). Możemy również w razie konieczności przygotować indywidualne rozwiązania projektowe dostosowane pod klienta.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz poniżej lub kontakt telefoniczny.

spedycja kolejowa usługi transportu kolejowego, zakres import / eksport
spedycja kolejowa usługi transportu kolejowego, zakres import / eksport
TRANSPORT W CAŁEJ EUROPIE
 • usługi transportu kolejowego, zakres import / eksport
 • 30 lat na rynku
 • Członek i założyciel WIN – Worldwide Independent Network
 • przesyłki w formacie „door to door”

Co nas wyróżnia?

Znany na całym świecie z naszej zdolności do obsługi najdrobniejszych szczegółów szczególnych potrzeb logistycznych i spedycyjnych naszych klientów, zespół Pekao Cargo zajmuje się całą Twoją logistyką.

Pakowanie
i przechowywanie
Usługi
magazynowania
Transport
Lądowy
Usługi
Logistyczne

Zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę email lub kontakt telefoniczny

Spedycja kolejowa

Tel. 663 303 600

Mail: rail@pekao.pl

Spedycja kolejowa - zapytanie

  Wymiary towaru dł/szer/wys:

  Transport kolejowy nie jest realizowany dla przesyłek DG.

  Bezpieczne

  Korzystasz z naszego doświadczenia w dostarczaniu skutecznych rozwiązań do złożonych globalnych łańcuchów dostaw największych światowych korporacji.

  Szybka dostawa

  Korzystasz z każdej innowacji, bez względu na to, czy dotyczy ona prostego rozszerzenia naszych produktów, czy oznacza rozwój w zakresie magazynowania.

  24/7 Wsparcie

  W Pekao Cargo znajdziesz zespół wyjątkowego wsparcia, który jest gotowy do zastosowania swojej pasji do rozwiązań wspierających Twój biznes.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.