ODKRYJ NASZE MOŻLIWOŚCI I SIEĆ

Dzięki współpracy z renomowanymi i doświadczonymi przewoźnikami możemy zaoferować Państwu obsługę ładunków krajowych i międzynarodowych. A stała rozbudowa własnej floty samochodów dostawczych pozwala na bardzo szybkie dostarczanie towarów na terenie województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz poniżej lub kontakt telefoniczny.

Co nas wyróżnia?

Znany na całym świecie z naszej zdolności do obsługi najdrobniejszych szczegółów szczególnych potrzeb logistycznych i spedycyjnych naszych klientów, zespół Pekao Cargo zajmuje się całą Twoją logistyką.

Pakowanie
i przechowywanie
Usługi
magazynowania
Transport
Lądowy
Usługi
Logistyczne

Zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę email lub kontakt telefoniczny

Spedycja drogowa

Tel. 697 350 026

Mail: road@pekao.pl

Spedycja drogowa - zapytanie

  Wymiary towaru dł/szer/wys cmB:

  ADR tak/nie

  Odprawa celna – tak/nie

  Odprawa celna – tak/nie

  Bezpieczne

  Korzystasz z naszego doświadczenia w dostarczaniu skutecznych rozwiązań do złożonych globalnych łańcuchów dostaw największych światowych korporacji.

  Szybka dostawa

  Korzystasz z każdej innowacji, bez względu na to, czy dotyczy ona prostego rozszerzenia naszych produktów, czy oznacza rozwój w zakresie magazynowania.

  24/7 Wsparcie

  W Pekao Cargo znajdziesz zespół wyjątkowego wsparcia, który jest gotowy do zastosowania swojej pasji do rozwiązań wspierających Twój biznes.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.