Odkryj nasze możliwości i sieć

Własny magazyn czasowego składowania to dodatkowy element dzięki któremu możemy kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Magazyn zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina w Warszawie. Magazyn jest w pełni bezpieczny wyposażony w system monitoringu oraz alarmowy przez co powierzony towar klientów jest zawsze dobrze strzeżony.

Dzięki bardzo dobrej lokalizacji możemy bardzo sprawnie i szybko obsługiwać przesyłki zarówno w exporcie jak i w imporcie. Oferujemy pełen zakres usług logistycznych takich jak: przeładunki, handling, magazynowanie, konsolidacje i dekonsolidacje, przepakowania i zabezpieczenia. W związku z tym, że magazyn jest czasowego składowania możemy wszelkie w.w czynności wykonywać pod dozorem celnym w tranzycie. Dodatkowo możemy przeprowadzać rewizje wstępne, rewizje celne.

Prowadzimy ewidencję celną oraz możemy zamykać procedury celne. Nasz personel jest bardzo doświadczony a elastyczne godziny pozwala nam na obsługę najbardziej wymagających klientów. Konkurencyjne ceny pozwalają naszym klientom na uzyskanie oszczędności na usługach wyżej wymienionych usługach logistycznych

Zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę email lub kontakt telefoniczny

Magazyn Czasowego Składowania

Tel. 605 562 036

Mail: warehouse@pekao.pl

Bezpieczne

Korzystasz z naszego doświadczenia w dostarczaniu skutecznych rozwiązań do złożonych globalnych łańcuchów dostaw największych światowych korporacji.

Szybka dostawa

Korzystasz z każdej innowacji, bez względu na to, czy dotyczy ona prostego rozszerzenia naszych produktów, czy oznacza rozwój w zakresie magazynowania.

24/7 Wsparcie

W Pekao Cargo znajdziesz zespół wyjątkowego wsparcia, który jest gotowy do zastosowania swojej pasji do rozwiązań wspierających Twój biznes.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.