pekao animals blue

PEKAO Animals to wyspecjalizowany dział PEKAO CARGO realizujący usługi lotniczego transportu żywych zwierząt domowych, egzotycznych jak i laboratoryjnych w usługach exportu oraz importu.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, który jest przygotowany oraz cyklicznie szkolony zapewniamy bezpieczny oraz komfortowy lot Państwa podopiecznych.

Każdy z Nas jest pasjonatem oraz właścicielem zwierząt tak więc doskonale znamy ich zachowania i potrafimy odpowiednio przygotować je do dalekiej podróży tak aby maksymalnie zminimalizować stres który towarzyszy transportowi.

szczeniakWszystkich naszych Klientów zapewniamy iż powierzone nam na czas transportu zwierzęta trafiają w ręce profesjonalistów jak również ludzi którzy doskonale znają ich potrzeby. Zwierzęta będą miał zapewniony dostęp do wody, zostaną wyprowadzone na krótki spacer oraz będą pod naszą stałą opieką.

Do niezbędnego minimum skracamy formalności związane z odprawami celnymi i weterynaryjnymi. Oferujemy transportery dla zwierząt spełniające kryteria Live Animals Regulations (Zasady przewozu żywych zwierząt w transporcie lotniczym). Zapewniamy również niezbędne oznakowanie przesyłki zgodnie z wytycznymi linii lotniczych.

Pracujemy w oparciu o Ogólne Warunki Świadczenia Usług Transportu Zwierząt przez PEKAO CARGO Sp. z o.o., których tekst jest dostępny w PEKAO Warunki transportu zwierząt - kliknij!


Nasi Partnerzy


Certyfikaty

Scroll to top